Detail projektu

Datum dokončení projektu:

Prohledněte si web

Kruhy pro ženy

Ekoklub rodičů, dětí a přírody z.s. tvoří spousta žen – holčiček, sester, maminek, partnerek, manželek, tet, babiček, prababiček. Všechny tyto ženy po celý svůj život prochází krásnými i těžkými obdobími. Vytváříme prostor, kde se potkávají, sdílejí, pomáhají si s praktickými i metafyzickými trápeními a podporují se.

Nabízíme možnosti nejenom jim, jak se o svých ženských duších a tělech dozvědět více, pochopit se a přijmout se (i sebe navzájem). Touha nás všech žen, je žít ve větší lásce, vášni, kráse a radosti. Prožívat život naplno a smysluplně v ženském těle.

Mapujeme dva okruhy souvisejících témat:

• ženské tělo, jeho reprodukční tajemství: menstruace, sexualita, porod a menopauza a všechny související témata.

Zde bychom rádi vzpomenuli vzácnou spolupráci na našem semináři v roce 2014 s autorkou projektu Cyklická žena Danou ­Sofií Šlancarovou.

V listopadu 2015 proběhla  ženská setkání „Slamáček pro ženy“ s porodní asistentkou a zakladatelkou Centra Robátko paní Lucií Kašovou.
• ženská spiritualita, specifika prožívání světa ve vztahovosti, přechodové rituály, bezpečný a podpůrný prostor pro všechny možné životní situace.

Milým nám bylo zvláště setkání pod vedením psychoterapeutky a supervizorky Kateřiny Jirkové,
zabývající se ženskými archetypy a sebezkušeností.

V roce 2017 navazujeme cyklem přednášek zaměřených na výchovu a zdraví našich dětí…

nabízí se zde prostor pro pravidelná setkávání  nad čajem a rozpravou o všem možném…

Lesní mateřská škola Berounka (zaštítěna o.s. Ekoklub rodičů, dětí a přírody, IČO 22607200, adresa Druztová 12, 330 07 Druztová

Mgr. Marie Peroutková
732 835 414

Mgr. Lenka Horáčková
777 149 141

info@lesniskolkaberounka.cz