Sbírka kamna pokračuje, zbývá vybrat cca 18 000 Kč

Vážení dárci! Skončila hlavní část naší sbírky, kdy byly díky Vám všem uhrazeny vstupní poplatky za zaregistrování a provoz sbírky, záloha na kamna, revizní zpráva a hlavně samotná instalace kamen. ano, kamna již slouží dětem a jejich průvodcům! Díky Vašim štědrým příspěvkům a vstřícnosti firmy Bio Czech Energy s.r.o. (ePelety.cz) se to podařilo. Částka se totiž oproti původní 92tis. snížila na 77 407 Kč!!! (firma se vzdala částky za demontáž starých kamen a některé administr. poplatky byly nakonec nižší, než jsme předpokládali) Částku 10 200 Kč jsme dostali od dvou dárců přímo v hotovosti. Děkujeme!
Zbývá tedy uhradit pouze!!! částku 17627 Kč na doplacení kamen, poplatky z každé další darované částky a poplatek za vedení celé sbírky. Prosíme tedy o další sdílení naší sbírky na doplatek nových ekologických kamen a vyhřívacího systému pro zázemí naší lesní školky a ekocentra! Sami se snažíme najít zbytek prostředků i z jiných zdrojů než pomocí této sbírky.
Koukněte na naše video:
https://www.youtube.com/watch….

Rozdávání poukazů na zimní lyžování nebo letní bobovou dráhu od pana Vacovského pěti největším dárcům je v plném proudu! Neb se již tři největší dárci této odměny vzdali, postupují tyto poukazy dalším dárcům. Tyto odměny již nepostupují do 2.kola sbírky, nadále však platí drobné dárky od našich dětí (do 1 tis. Kč), dále mohou větší dárci prožít romantickou noc se snídaní ve Slamáčku nebo strávit půlden v naší lesní školce – s programem koncipovaným pro dospělé (i s dětmi), a to s odborníkem na biologii, hydrobiologii apod.

Přispět můžete snadno rychle po kliknutí na tento odkaz: https://www.darujme.cz/projekt/1201193

Zanechte odpověď

 • Lesní mateřská škola Berounka (zaštítěna o.s. Ekoklub rodičů, dětí a přírody, IČO 22607200, adresa Druztová 12, 330 07 Druztová

  Mgr. Marie Peroutková
  732 835 414

  Mgr. Lenka Horáčková
  777 149 141

  info@lesniskolkaberounka.cz