Přednáška paní Lucie Kašové- Když miminko nepřichází – zrušena

Přednáška se ruší z důvodu malého zájmu účastníků. Děkujeme za pochopení.

 

Srdečně zveme ve čtvrtek 29. listopadu  od 17:00 k nám do Slamáčku na přednášku paní Kašové, porodní asistentky

 • Když miminko nepřichází

Anotace: Jak dlouho čekat. Kam se obrátit. Žijeme v uspěchané době a tak často volíme nejkratší řešení. Každý má svoji cestu. Jaká je ta Vaše? Zamyšlení nad motivací mít dítě.  Různé možnosti naplnění rodičovských potřeb a jejich důsledky v rodinných konstelacích. Nemít dítě je také cesta.

Vstupné 100 Kč

kapacita místa je omezená, prosím přihlašte se na info@lesniskolkaberounka.cz

více o přednášející na www.centrum-robatko.cz

Mgr. Lucie Kašová

Jsem porodní asistentka s více než třicetiletou praxí.

Třináct let jsem pracovala jako porodní asistentka na porodním sále a pět let jako staniční na pooperačním gynekologickém oddělení ve Fakultní nemocnici v Plzni.

Při zaměstnání jsem začala studovat. Nejprve bakalářský studijní program Ošetřovatelství na Lekařské fakultě Univerzity Karlovy v Plzni a po roce jsem pokračovala v magisterské studium se zaměřením na psychosociální rehabilitaci na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích. Současně jsem se stala lektorkou preventivně edukačního programu Škola lásky v rodině podle PhDr. Jiřiny Prekopové.

Od roku 2004 do roku 2017 jsem učila studentky oboru Porodní asistentka na Západočeské univerzitě v Plzni. Z toho osm let jsem zde vedla Katedru ošetřovatelství a porodní asistence.

Nyní učím externě, abych se mohla naplno věnovat komunitní péči. Jsem nyní opět blíž ženám, jejich dětem a pomáhám šířit lásku v rodinách.

 

Zanechte odpověď

 • Lesní mateřská škola Berounka (zaštítěna o.s. Ekoklub rodičů, dětí a přírody, IČO 22607200, adresa Druztová 12, 330 07 Druztová

  Mgr. Marie Peroutková
  732 835 414

  Mgr. Lenka Horáčková
  777 149 141

  info@lesniskolkaberounka.cz